דף הבית » בית אבות

קטגוריה: בית אבות

אפשרויות מימון לדיירים המתגוררים בדיור מוגן

אפשרויות מימון לדיירים המתגוררים בדיור מוגן

אוגוסט 2, 2020

מגורים במוסדות דיור מוגן מציעים יתרונות מרובים לדיירים, לרבות איכות חיים שעשויה להיות גבוהה במיוחד, רשימה ארוכה של שירותים ופעילויות מגוונות לשעות הפנאי. אלא שלכל זה יש מחיר כלכלי, שעשוי להיות גבוה. ידוע שבדרך כלל מוסדות דיור מוגן נחשבים ליקרים יותר מאשר בתי אבות, כך שלא כל אדם המעוניין בפתרון המגורים הזה יוכל להגשים אותו.

קרן אור – ייעוץ והכוונה במציאת בית אבות או דיור מוגן

יוני 24, 2019

לייעוץ והכוונה במציאת פתרון דיורשירות לציבור ללא עלותהתקשרו: 073-7028677 האדם עדיין לא הצליח לנצח את המוות, אבל נראה שהוא הכי קרוב לכך שיכול להיות. הטכנולוגיה והתפתחויות אחרות הביאו לעלייה משמעותית בתוחלת החיים, בעיקר במדינות המערביות. כתוצאה מכך גדלו אפשרויות הבחירה של האדם המבוגר ומשפחתו, ועליהם לקבל לא מעט החלטות. אבל האם הם חייבים לקבל את […]

ייעוץ והשמה לבתי אבות

ינואר 9, 2017

בשנים האחרונות שוק בתי האבות ובתי הדיור המוגן הולך ותופס תאוצה ויחד איתו תפסו תאוצה גם שירותי ייעוץ והשמה לבתי אבות . אם פעם היה רק סוג אחד של בית אבות ששימש את כולם, כיום בכל עיר גדולה תוכלו למצוא בין חמישה לעשרה בתי אבות מסוגים שונים, ולעתים תוכלו למצוא מחלקות מסוגים שונים בתוך אותו […]

פסק דין: מגורים בבית אבות אינם פוגעים בזכאות לגמלת סיעוד – יועצים לעת זקנה

ינואר 9, 2017

תקדים משפטי: מגורים בבית אבות אינם פוגעים בזכאות לגמלת סיעוד קשישים שהגיעו לגיל פרישה זכאים לגמלת סיעוד ובתנאי שהם עומדים בקריטריונים אותם קבע המוסד לביטוח לאומי.

בית אבות סיעודי – יועצים לעת זקנה

ינואר 9, 2017

בית אבות סיעודי הוא מוסד המיועד לקשישים המוגדרים במצב תפקודי סיעודי. השירותים אותם מספק בית אבות סיעודי הם שירותי עזרה וסיוע המסייעים לקשיש לתפקד בחיי היום יום. מיהו קשיש סיעודי? אילו שירותים מקבל הקשיש בבית האבות הסיעודי? כיצד ניתן להכריע אם קשיש אכן זכאי לשירותים אלו? מי מממן את השהות בבית אבות סיעודי?

יועצים לעת זקנה – בית אבות לתשושי נפש

ינואר 9, 2017

בני גיל הזהב הסובלים מירידה בתפקוד הקוגניטיבי כגון פגיעה בזיכרון, שיטיון והפרעות בתפיסת המציאות, מוגדרים תשושי נפש. המטפלים בתשושי הנפש נאלצים להתמודד עם מצבים לא פשוטים כגון סרבנות, התפרצויות זעם, פעלתנות יתר, האשמות שווא המוטחות כלפי המטפל וחוסר תקשורת.

יועצים לעת זקנה – בית אבות משולב

ינואר 9, 2017

מצבם התפקודי והקוגניטיבי של בני גיל הזהב נתון לשינויים תהליכים וצפויים והן מהירים ומפתיעים, כאשר אדם עצמאי, עשוי בין לילה להפוך לאדם הנזקק לסיוע בפעולות בסיסיות ואדם צלול עלול לחלות במחלה הגורמת לשיטיון.

יועצים לעת זקנה – פיקוח על בתי אבות

ינואר 9, 2017

פעמים רבות, אוכלוסיות כגון ילדים, קשישים, נכים ובעלי פיגור שכלי אשר אין באפשרותן לשרת את עצמן, זקוקות לטיפול מוסדי. למרבה הצער, לא תמיד לדייר במוסד ישנה יכולת להגן על עצמו ולעיתים אין בכוחם של בני משפחתו לתבוע על עוול ולעמוד על זכויותיו.

בית אבות סיעודי מורכב – יועצים לעת זקנה

ינואר 9, 2017

ישנם סוגים רבים ומגוונים של בתי אבות המיועדים לבני גיל הזהב וקשישים – בתי דיור מוגן המיועד לקשישים עצמאיים לחלוטין, בתי אבות משולבים אשר משרתים בו בזמן קשישים עצמאיים וקשישים סיעודיים, בתי אבות סיעודיים ובתי אבות סיעודיים מורכבים המיועדים לאוכלוסיית קשישים אשר חולים במחלות כרוניות קשות ומורכבות, הם אינם עצמאיים כלל ודורשים השגחה רפואית מתמדת.

שיקולים בבחירת בית אבות – יועצים לעת זקנה

ינואר 9, 2017

האוכלוסייה המבוגרת גדלה באופן משמעותי בשנים האחרונות, יותר משהייתה בעבר. ככל שתוחלת החיים עולה וישנם יותר אנשים הנמנים עם הגיל השלישי, כך מתרבים השירותים המיוחדים עבורם. שירותים אלה כוללים אפשרויות דיור שונות, וביניהן בתי אבות.

בתי אבות דתיים בפתח תקווה – יועצים לעת זקנה

ינואר 9, 2017

אחד הדברים החשובים בחיפוש בית אבות עבור קשיש, הוא שמירה על סגנון חייו והרגליו הקודמים ככל האפשר. הדבר נכון במיוחד לגבי קשישים מהמגזר הדתי.

בית אבות לעצמאיים

ינואר 9, 2017

עבור קשישים רבים, החיים נמשכים על אף הזקנה. רבים מהם שומרים על מרצם עם השנים, ומסוגלים להתנהל באופן ראוי בהחלט בכוחות עצמם. יחד עם זאת, הקשישים הללו מעוניינים בחוויית מגורים שונה בשנים המאוחרות של חייהם: מקום מגורים ברמה גבוהה, בחברת בני גילם. הפיתרון הכמעט אידיאלי עבורם, אם כן, הוא מעבר לבית אבות לעצמאיים.

בית אבות או עובד זר סיעודי – יועצים לעת זקנה

ינואר 9, 2017

ההתלבטות בין העברת הקשיש לבית אבות או העסקת עובד זר סיעודי, צריכה להתחשב בטובת הקשיש בלבד. העסקת עובד זר לא תמיד משפרת את איכות החיים הקשיש.

יועצים לעת זקנה – מחשוב בתי אבות

ינואר 9, 2017

מחשוב בתי אבות – תוכנת ניהול בתי אבותכיום, כאשר אנחנו מתבוננים על מוסד מסוים, ברור לנו כי ניהולו לא יכול להיות דבר פשוט. בשלב זה או אחר, נכנס נושא המחשוב לתוך המשוואה. כך, נראה כי בעידן הטכנולוגי מוסד פשוט לא יכול להתנהל ללא שורה ארוכה של תוכנות מחשב, בהתאם לצרכיו המובנים של המוסד. אנחנו נתייחס כאן […]

אפשרויות מימון לבית אבות

ינואר 9, 2017

בית אבות הוא הזדמנות מצוינת למגורי קשישים אשר מעוניינים לדור בקרב בני גילם. ישנם סוגים שונים של בתי אבות המיועדים לרמות תפקוד שונות אשר מוגדרות על ידי הביטוח הלאומי. השהייה בבתי אבות עולה בין 6,000 ל-9,000 ₪ בחודש, סכום לא מבוטל אשר קשישים רבים זקוקים לעזרה במימונו. מהן אפשרויות המימון השונות הקיימות למגורים ושהייה בבתי […]

בית אבות – יועצים לעת זקנה

ינואר 9, 2017

בתי אבות הם מוסדות המיועדים למגורי קשישים, השהייה בבית אבות מספקת לבני גיל הזהב, מלבד פתרונות דיור נוחים, גם שפע אפשרויות טיפול וסיוע המותאמים לצרכיהם, במקביל לפעילויות ענפות המותאמים לגיל זה. בתי האבות מותאמים לקשישים הנמצאים במצב תפקודי המוגדר כ"עצמאי" "תשוש", "סיעודי" ו"תשוש נפש".

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-9033590

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר