דף הבית » בריאות הנפש

קטגוריה: בריאות הנפש

שירותי טלרפואה לבני הגיל הזהב

נובמבר 15, 2020

שירותי טלרפואה מאפשרים גישה מכל מקום ובכל שעה לרופא מטפל או לצוות רפואי. זהו שירות ייחודי אשר מועיל לבני הגיל שלישי, משפר את איכות חייהם ואף מציל חיי אדם. במאמר זה נסביר את הנושא של שירותי טלרפואה, את היתרונות ואת צורות השימוש הנפוצות ביותר.

טיפול ב – OCD בגיל הזהב

אוקטובר 28, 2019

בגיל הזהב יכולות להתפרץ תופעות התנהגותיות שונות, להחמיר או לשנות צורה. אחת מאותן תופעות היא OCD – הפרעה טורדנית כפייתית. בעבר ל – OCD לא היה טיפול והסובלים מתופעות המאפיינות את ההפרעה, נשארו כפי שהם. היום ישנם טיפולים להפרעה. אם אתם מרגישים בעצמכם שיש לכם מחשבות טורדניות חוזרות או התנהגות כפייתית – "טקסים" שאתם חוזרים עליהם […]

טיפול בהשמנת יתר אצל קשישים

אבחון וטיפול בהשמנת יתר אצל קשישים

אוגוסט 28, 2017

השמנת יתר עלולה לאפיין את האדם בכל גיל, אבל הנתונים מראים שאחת מקבוצות הסיכון העיקריות לבעיה היא אנשים מבוגרים. לא קשה למצוא לכך סיבות, כאשר בין היתר מדובר בהיחלשות מערכות הגוף שנראית לנו טבעית, מחלות שונות שהאדם המבוגר סובל מהן, אורח חיים שאינו תקין ועוד. הטעות הגדולה ביותר שאפשר לעשות היא לחשוש שאין מה לעשות […]

קשישים תשושי נפש – יועצים לעת זקנה

ינואר 9, 2017

מצב של תשישות נפש מוגדר כהיחלשות של התפקוד הקונטיבי, אשר כולל בתוכו איבוד זיכרון, חוסר יכולת התמצאות במקום ובזמן, הבנת תכנים בצורה לקויה, בלבול וכדומה.

יועצים לעת זקנה – בית אבות לתשושי נפש

ינואר 9, 2017

בני גיל הזהב הסובלים מירידה בתפקוד הקוגניטיבי כגון פגיעה בזיכרון, שיטיון והפרעות בתפיסת המציאות, מוגדרים תשושי נפש. המטפלים בתשושי הנפש נאלצים להתמודד עם מצבים לא פשוטים כגון סרבנות, התפרצויות זעם, פעלתנות יתר, האשמות שווא המוטחות כלפי המטפל וחוסר תקשורת.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-9033590

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר