דף הבית » מוצרים ועזרים

קטגוריה: מוצרים ועזרים

שירותי טלרפואה לבני הגיל הזהב

נובמבר 15, 2020

שירותי טלרפואה מאפשרים גישה מכל מקום ובכל שעה לרופא מטפל או לצוות רפואי. זהו שירות ייחודי אשר מועיל לבני הגיל שלישי, משפר את איכות חייהם ואף מציל חיי אדם. במאמר זה נסביר את הנושא של שירותי טלרפואה, את היתרונות ואת צורות השימוש הנפוצות ביותר.

נפילות קשישים הן לא גזרה, כך תתמודדו עם זה

נפילות קשישים הן לא גזרה, כך תתמודדו עם זה

אוגוסט 27, 2020

נפילות קשישים נראות לרבים מאיתנו כמו גזרת גורל, חלק "טבעי" מהליך ההזדקנות של הגוף. הנקודה החשובה היא שהתבוננות בנפילות בצורה כזו מעלה את רמת הסיכון. יש כיום מכלול דרכים להקטין את הסיכויים לנפילות ולנזקים החמורים הנובעים מהן, לרבות שברים, אשפוזים, פגיעה תפקודית וגם ירידה ביכולת ההתנהלות העצמאית של הקשיש.

קלנועית

ינואר 9, 2017

קלנועית נכללת בקבוצת מתקני העזר הסיעודיים, כחלק מקבוצת ההליכונים, כסאות הגלגלים ואמצעי עזר נוספים לבעלי מגבלה פיזית.

מוצרי ספיגה לקשישים – יועצים לעת זקנה

ינואר 9, 2017

מוצרי הספיגה נועדו לאנשים מבוגרים אשר סובלים מהרטבת יתר. התגובה אינה רצונית וקשורה לבעיה פיזית קיימת, שמתבטאת החל מבריחת שתן מועטה, עד לחוסר שליטה בסוגרים באופן מוחלט, כאשר מקור התופעה יכול להיות כתוצאה מבעיות בריאותיות או מהרגלים שונים בחיי הקשיש.

לחצן מצוקה

ינואר 9, 2017

ישנם לא מעט קשישים שנמצאים לבד בביתם, כאשר ילדיהם רחוקים מהם ודואגים לשלומם. אותם קשישים חיים בעצמאות מלאה, אך יחד עם זאת קיים בהם חשש מסוים למקרה ויקרה להם דבר מה, וילדיהם לא יהיו בסביבה.

אביזרי עזר לקשישים – יועצים לעת זקנה

ינואר 9, 2017

מנוף הרמה: זהו מכשיר, הכולל מנוף קטן המסוגל להרים אדם גם במשקל כבד, ולסייע לו לעבור ממצב של שכיבה במיטה לישיבה בכיסא או בכיסא גלגלים.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-9033590

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר